Linerase Kollajen Uygulaması

Linerase Kollajen Uygulaması

LINERASE kollajen sıvı bir formdadır ve ince ve çok kısa (4 mm) bir mesoterapi iğnesi ile uygulanır. Doktor, cildin arıtılmış alanı üzerine 1-3 cm aralıklarla ürünün küçük birikintilerini yerleştirir. Uygulamadan sonra, hastanın cildi hafif bir masaja tabi tutulur. Toplam tedavi doktor tavsiyesine ve hastanın cildinin durumuna bağlı olarak 2-4 tedaviden oluşur. İlk sonuçlar, 7-14 gün sonra görülebilir. Tedavinin tam etkisini elde etmek için 2 hafta aralıklarla 4 tedavi tercih edilir.

Bu süreden sonra cildin yoğunluğu ve elastikiyetinde görünür farklılıklar hissedilir. Sonuç, 12-18 aya kadar tadını çıkarabileceğiniz 'daha genç bir görünüm'. Succinol atellocollagen LINERASE, doğal rejenerasyon sağlar ve kolajen liflerini onararak ve yeni kendi kollajen üretimini teşvik ederek cildin doğal yapısını eski haline getirir. 

Nasıl çalışır?

İlk etkiler: 7 gün sonra cilt renginin düzelmesi, canlılık oluşmaya başlar ve tedavi süresince gelişmeye devam eder.

Tedavinin tam etkisi 4 hafta içinde elde edilmeye başlanır. Yaklaşık 12 ay sürer. Ardından, her çeyrekte 1 tedavi olmak üzere önerilen bakım terapisi uygulanmalıdır. LINERASE kollajen prosedürü minimal invazivdir ve iyileşme süresi gerektirmez. İşlem çok hassas hastalarda yapılmadan önce, uygun anestetik krem yerel olarak uygulanır. Ancak, ürün anestetik bir madde içerdiğinden, standart bir uygulama değildir. Enjeksiyon yerindeki kızarıklık, işlemden sonra yanma, şişme, kaşınma veya hassasiyet oluşabilir. Yukarıdaki semptomların hepsi herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmez, çünkü işlemden birkaç dakika sonra veya 3-7 gün içinde kendiliğinden kaybolurlar.

Cumhuriyet Mh. Gazi Cd. Sadıkoğlu Sitesi No.2 A
BLOK/D Nilüfer BURSA
T: 0224 453 20 40 (pbx) Gsm: 0554 984 07 48

*Bu site kişileri bilgilendirmek, amacıyla hazırlanmış olup sağlık hizmeti vermemektedir.
Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde Hastalıkların Tanı ve Tedavisinde kullanılmamaktadır.