Ameliyatsız Yüz ve Vücut Germe

Tüm Detaylarıyla Ameliyatsız Yüz ve Vücut Germe Uygulaması

Bir çok insan belli bir yaşa geldikten sonra yüzü ve gelme işlemlerini yaptırmaya başlar. Özellikle kırışıklıklar oluştuğu zaman çoğu insan ameliyatsız bir şekilde getirmiştim yaptırmayı tercih eder. Orta yaşlı bir çok insan yüzünde kırışıklık meydana geldiği zaman çeşitli gerdirme işlem yaptırarak daha güzel bir görünüme kavuşmayı sağlar. Bu nedenle ameliyatsız yüz ve vücut germe uygulaması çeşitli bir şekilde yapılmaktadır.

Yüz Germe İşlemi İçin Tercih Edilen Uygulamalar

Yüz germe işlemi için genellikle kilit Asch oldukça fazla tercih edilmektedir. Kilit askı yöntemi silikon ipler ve esnek iğneler ile birlikte uygulanmaktadır. Ameliyatsız yüz germe işlemi için çok fazla tercih edilen bir yöntem olduğu için herhangi bir dikiş işlemi de gerektirmez. Kilit askı yaptırdığınız zaman yaklaşık olarak dört ve altı yıl boyunca etkisini göstermektedir. Fokus ultrason yöntemi de ameliyatsız bir şekilde yüz germe işlemi sırasında tercih edilmektedir. Yaklaşık olarak 30 dakika sürer ve gençleşme etkisi yaratır.

Nasıl Uygulanır?

Yüz cildinde eksilen ve zamanla kaybolan maddeler de sıvı yüz germe işlemi ile birlikte yerine getirilir. Cilt ve cildin dokusuna enjekte edilmiş olan bu madde sayesinde bağ dokuları da harekete geçirilir ve yeni doku oluşmasına sebep olmaktadır. Bu uygulama 1 saat sürer ve 2 yıla kadar etkisini gösterir.

Ameliyatsız Vücut Gerdirme Ne Kadar Sürer?

Ameliyatsız bir şekilde vücut gerdirme işlemi genellikle hemen hemen her bölgeye uygulanmaktadır. Karın, bacak, basen ve kol bölgesi için ameliyatsız bir şekilde gerdirme işlemi yaptırmak da mümkün olacaktır. Genellikle hangi bölgenizde gerdirme işlemi yaptırıyorsanız eğer o bölgeye göre yaptırma süresi değişiklik gösterir. Ancak genellikle her bir işlem 1 ve 2 saat arasında değişiklik gösterir. Genellikle gerdirme işlemi yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca etkisini devam ettirmektedir.

Gerdirme İşlemi Sonrası

Vücut gerdirme işlemi yaptıran herkesin dikkatli olması gerekir. Çünkü işlem sonrasında dikişlerimizin bozulmaması ve daha fazla oynamışın olmaması için hareket alanınız kısıtlanır.

  • Vücut gerdime bölgenize dikiş atılacağı için çok fazla hareket etmemek gerekir.
  • Yüz germe işlemi içinde mutlaka doktordan işlem sonrası için bilgi almak gerekir.
  • Vücut gerdirme işlemi sonrasında birkaç gün boyunca duş almamak gerekir.

Gerdirme ameliyatı sonrasında mutlaka doktordan bilgi almak da fayda var.

Vücut Gerdirme İşlemini Kimler Yaptırır?

Vücut gerdirme işlemini genellikle belli bir yaşa gelip kırışıklığı meydana gelmiş olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Vücut geldiğime işlemi yaptırdığınız zaman etkisini uzun yıllar boyunca gösterdiği için sağlıklı bir şekilde kullanmanız mümkün. Bu nedenle vücudunuzun herhangi bir bölgesinde kırışıklık meydana geldiği zaman kliniğe giderek doktorlardan yardım almanız mümkün.

Gerdirme İşlemi Zararlı Mı?

Vücut ve yüz gerdirme işleminin herhangi bir yan etkisi ve zararı bulunmamaktadır. Genellikle kullanılan ürünler vücuda zarar vermediği için bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu nedenle herhangi bir zararı bulunmayan vücut geldi mi işlemini hemen hemen herkes sağlıklı bir şekilde yaptırmaktadır.

Cerrahi dışı bir yöntem olan organic lifting uygulamasıdır. Yan etkisiz, öğle molasında dahi gerçekleştirilecek bir prosedür ile kişinin yüz veya vücudunda anlamlı değişiklikler ortaya çıkartıyor.

Uygulamanın etki mekanizması şu temel prensibe dayanıyor; yan etkisi olmayan, vücut tarafından tümüyle eritilebilir, cerrahi ameliyat ipinin cilt içine yerleştirilmesi sonucunda; ip cilt altında hem dokuyu kaldıran bir dayanak vazifesi görüyor hem de kollajen ve diğer bağ dokusu elemanlarını uyararak ciltte bir gençleşme ve yenilenme sürecini meydana getiriyor.Bu uygulama ile cerrahi uygulama yaptırmadan cerrahi ipliklerle yüz geriliyor; göğüs, kalça kaldırılıyor; bacak içleri ve kollar toparlanıyor.
İpler vücutta yaklaşık 240-300 gün içinde eriyor ve uygulamanın olumlu etkileri 2 yıla kadar devam ediyor. 
“Organic Lifting” ameliyathane şartları ve derin anestezi gerektirmiyor. Tropikal ya da Lokal anestezi ile uygulanıyor. Yüz için yaklaşık 20-60 dak.lık sürede burun kaldırmak, kırışıklıkları açmak, sarkmaları düzeltmek mümkün olabiliyor.

Kişi günlük yaşantısına hemen uygulama sonrası dönebiliyor ve olumlu etkiler hızla ortaya çıkıyor.

ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama