H100 Gençlik Aşısı

Tüm Detaylarıyla H100 Gençlik Aşısı Uygulaması

Son zamanların en popüler bakımlarından biri olan h100 gençlik aşısı özellikle her daim genç kalmak isteyenler tarafından tercih ediliyor. Cildimiz hava şartları, düzensiz beslenme ve yanlış ürün kullanımı nedeniyle zamanla problemlerle karşılaşabilir.

Bir de buna yaşlılık eklenince lekeler, kırışıklıklar daha fazla meydana gelir. Nasıl insan vücudu protein, karbonhidrat gibi gereksinimlere ihtiyaç duyuyorsa cildimizin de günlük gereksinimleri bulunmaktadır.

H100 gençlik aşısı nedir?

H100 gençlik aşısı içinde hyaluronik asit bulunmaktadır. Hyaluronik asit cildin yapı taşlarından biridir. Cildin esneklik kazanmasını sağlar, ayrıca adeta bir nem bombasıdır. H100 gençlik aşısı içinde ayrıca amino asitte bulunmaktadır. Oldukça güçlü bir bakım kokteylidir.

Zaman içinde elastikiyetini ve nemini kaybeden cildin geri kazanmasına yardımcı olur. Bununla beraber kolajen takviyesi de yapar.

Yaşlılıkla beraber meydana gelen amino asit ve peptid kaybı H100 gençlik aşısıyla onarılır.

Faydaları nelerdir?

H100 gençlik aşısı cildin nem tutuculuğunu %5 oranında arttırır, içeriğindeki amino asitler sayesinde yaş alma ve genetik faktörlere bağlı olarak gelişen kırışıklıkların önüne geçer.

Cildin;

  • Mannitol
  • Vitamin
  • Mineral
  • Amino ait

aktivasyonunu arttırır, kolajen seviyelerini arttırarak daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Bu sayede lekeleri yok eder ve cilt tonunu eşitler.

Ama en önemlisi, yaşlılığın neden olduğu lekeleri, sarkmaları ve kırışıklıkları yok etmesidir. Hyaluronik asit en çok bebeklerin cildinde görülür, buda demek oluyorki enjekte edildiği ciltte nem, parlaklık ve yumuşaklık sunuyor olmasıdır.

Adı neden gençlik aşısı?

H100 gençlik aşısı denmesinin nedeni, cildi daha genç ve sağlıklı gösteriyor olmasıdır. Yeni kolajen üretimini tetikler, bu sayede yaşlanma belirtilerini azaltır ve adeta 10 yaş gençleştirir. En önemli özelliklerinden biri de bilinen bir yan etkisinin olmamasıdır. Uygulamadan sonra hafif kızarıklık ve şişlik olabilir ancak 1 gün içinde düzelecektir.

Hangi bölgelere uygulanır?

H100 gençlik aşısı sadece yüze uygulanır diye düşünülür fakat boyun ve gıdı, dekolte, eller diğer uygulama yapılan bölgelerdir. Boyun ve gıdı bölgesinde sarkmaları yok eder, ellerin daha parlak, nemli olmasını sağlar ve kırışık görünümünü alır.

Kaç seansta uygulanır?

H100 gençlik aşısının uygulama seansı kişinin cilt tipine ve yaşına göre değişiklik gösterir. Nem ve elastikiyet yapısına göre 12 ayda 1-4 seans arasında değişiklik gösterebilir. Bu süreçte mimik çizgilerini ve kırışıklıkları düzeltir, cildi nemlendirir ve sıkılaştırır, hücre yenilenmesini sağlar.

İçeriği

H100 gençlik aşısının içeriği oldukça zengindir, bu yüzden bu kadar etkilidir. İçeriğindeki mineraller derinin yenilenmesini ve parlamasını sağlar, amino asitler deride hücre yenilenmesi sağlar, mannitol bilinen en güçlü amino asittir ve nem kapasitesini arttırır.
Pro collagen peptide ise cildin elastikiyetini arttırır, kırışıklıkların açılmasını sağlar. Hexapeptide kırışıklıkların pürüzsüzleşmesini sağlarken DMAW sıkılaşma ve gerilme sağlar. Organic silica ise kolajen artışında etkilidir.

H100 Gençlik Aşısı Nedir?
 
H-100 Gençlik Aşısı, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür.

İçerdiğinde yüksek oranda en güçlü antioksidanlardan olan “%5 mannitol” bulunur. H-100 Gençlik Aşısı, zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. En çok bebek cildinde bulunan “Hyalüronik Asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlar, diğer taraftan yeni kolajen üretimini tetikler. Bu da cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki etmektedir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” etkisiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.


ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama