Karbon Maske

Karbon Maske; karbonun mucizevi iletim gücü ile ince kırışıklıkları giderir, cildin rengini açar.

Maskenin içeriğindeki arbutin, C vitamini, hyaluronik asit, kolajen, aloeözü sayesinde ciltteki renk dengesizlikleri giderilebilir. Cildin nem dengesisağlanırken anti aging etkisi gözlemlenebilir. Ayrıca maske içeriğinde yeralan rosea root ekstresi ginseng benzeri bir uzak doğu bitkisi olup cilde canlı, parlak ve genç bir görünüm sağlamaktadır. Hayatın temel bileşeni olan karbonun mucize gücü, artık cilt sağlığının korunmasında etkisini göstermektedir.

Karbonlu elektroporasyon ve myotoni özelliklerini taşıyan beaution plus karbondan dolayı içerisinde yer alan ürünlerin hızla cilt içine nüfus etmesini sağlamaktadır. Karbon elektroporasyon ile ürünlerin ciltte yer alan porlardan elektriksel aktivite ile cilt için taşınmasını sağlar. Cihazın her 20 saniyede yüz kaslarına verdiği kasılma ile de yüz kasları çalıştırılmakta ve myotoni ile sarkmaların giderilmesinde etkili olmaktadır. Uygulamalar sadece yüz değil dekolte, el ve boyun bölgelerine de yapılabilmektedir.

Tedavinin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Tedavinin kaç seans olacağı kişi profiline göre değişmekte olup, tek seansta bile etki gözlenebilir. Ciltte, parlama,aydınlanma, matlığın giderilmesi, gözeneklerin küçülmesi ardışık yapılan seanslarla birlikte artan sonuçlar gösterir. Kalıcı ve net bir sonuç için ortama 3-5 seans gerekmektedir.

ETKİLERİ

  • İçerdiği C vitamini sayesinde renk açıcı kolajen üretimini arttırıcı ve antioksidan etki sağlar.
  • Hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendirip kırışıklıkları azaltır.
  • Kojik asit ile cilt üzerinde leke oluşumunu engeller, oluşmuş lekerin rengini açar.
  • Akne ve siyah nokta oluşumunu engeller
  • Aloe vera ile cilt üzerinde besleyici etki oluşturur.
  • Ginseng benzeri içeriği sayesinde cildi toparlar.
  • Uygulamalar sadece yüz değil dekolte, el ve boyun bölgelerine de yapılabilmektedir.

ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama