Linerase Kollajen Uygulaması

Tüm Detaylarıyla Linerase Kollajen Uygulaması

Tüm Detaylarıyla Linerase Kollajen Aşısı; ciltteki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için cildin esnekliğini, parlaklığını ve cildin yeniden yapılanmasını sağlayan tedavi yöntemidir. Linerase kollajen aşısı protein yapısı sayesinde daha ilk uygulamada cildiniz gençleştiğini hissedeceksiniz.

Linerase Kollajen

Kollajen genç ve sağlıklı bir cildin en önemli etki maddesidir. Kollajen cildin yaşlanma belirtilerine verdiği tepkiyi azaltarak cildin daha genç ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar. Kollajen sayesinde cildiniz zamana meydan okur. Maalesef yirmi beş yaşın üzerindeki kadınlarda kollajen üretimi her yıl yüzde bir buçukluk bir kayıpla kırışıklıkların oluşmasına neden oluyor.

Yirmi beş yaşın üzerindeki süreçte ciltteki azalan linerase kollajen esnekliğin azalması ile birlikte ciltteki yağ dokusunun da azalması görülebilir. Sonuç olarak yer çekimde kırışıklıkların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Kırışıklıklara engel olmanın en kolay yolu ise cildin ihtiyacı olan kollajeni ona vermektir.

Kırışıklıkların düzelmesi ciltteki bağ dokunun güçlendirilmesini sağlar. Bu tedavi sayesinde cildiniz en az beş yıla kadar gençleşir. Ciltteki bağ dokusunun tedavi edilmesi yolu ile eller, bacaklar, omuz, yüz ve boyun kısmında cildi onarır ve cildin doğal güzelliğini yeniden kazandırır.

Linerase Kollajen Aşısı Faydaları Nelerdir?

Aşının yan etkisi bulunmamaktadır. Linerase kollajen aşısı kadın, erkek fark etmeksizin yirmi beş yaş ve üzeri her birey bu tedavi yöntemini tercih edebilir.

Linerase kollajen aşısının cilde faydaları;

 • Yaşlanma belirtileriniz ortadan kaldırmak,
 • Cilt esnekliğini arttırmak,
 • Akne, siyah nokta ve yara izleri gibi cilt lekelerinin azaltılmasını sağlamak,
 • Cilt çatlaklarının ve selüloitlerin görünümünü azaltmak diye sıralayabiliriz.

Linerase Kollajen Aşısı Nasıl Uygulanır?

Linerase Kollajen İnce uçlu küçük bir iğne yardımı ile 1-3 cm aralıklarla cildin içerisine enjekte edilir. Ortalama süresi 10- 15 dakika süren bir uygulamadır.

Linerase Kollajen Aşısı Kaç Seans Sürer?

Cildin durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Uygulamaya başlamadan önce titiz bir çalışma ile cildiniz incelenir.

 • 2 - 3 hafta aralıklarla 2 - 4 seans uygulama yapılabilir,
 • 2 hafta aralıklarla 3 - 4 seans uygulama yapılabilir.

Uygulama seansları 12 - 18 ay boyunca devam eder tedavinin tam etkisi tedavinin tamamlanmasından sonraki 4 hafta içinde elde edilir.

Linerase Kollajen Aşısı Kimlere Uygulanmamalı?

Linerase kollajen aşısını bazı durumlarda uygulanması risklidir.

Bu durumlar;

 • Hamilelik ve emzirme döneminde,
 • Bağışıklık sisteminiz güçsüzse,
 • Şeker hastalığınız var ise,
 • Keloid dokularda,
 • Kanser tedavisi sırasında,
 • Lazer epilasyon yaptırıyorsanız,
 • Kimyasal peelingler sonrasında,
 • Yirmi beş yaşın altındakilere uygulanmaz.

Linerase kollajen aşısı gençliğe açılan mucizevî bir protein kürüdür. Dünyadan birçok insan tarafından tercih edilir.

LINERASE kollajen sıvı bir formdadır ve ince ve çok kısa (4 mm) bir mesoterapi iğnesi ile uygulanır. Doktor, cildin arıtılmış alanı üzerine 1-3 cm aralıklarla ürünün küçük birikintilerini yerleştirir. Uygulamadan sonra, hastanın cildi hafif bir masaja tabi tutulur. Toplam tedavi doktor tavsiyesine ve hastanın cildinin durumuna bağlı olarak 2-4 tedaviden oluşur. İlk sonuçlar, 7-14 gün sonra görülebilir. Tedavinin tam etkisini elde etmek için 2 hafta aralıklarla 4 tedavi tercih edilir.


Bu süreden sonra cildin yoğunluğu ve elastikiyetinde görünür farklılıklar hissedilir. Sonuç, 12-18 aya kadar tadını çıkarabileceğiniz 'daha genç bir görünüm'. Succinol atellocollagen LINERASE, doğal rejenerasyon sağlar ve kolajen liflerini onararak ve yeni kendi kollajen üretimini teşvik ederek cildin doğal yapısını eski haline getirir. 

Nasıl çalışır?

İlk etkiler: 7 gün sonra cilt renginin düzelmesi, canlılık oluşmaya başlar ve tedavi süresince gelişmeye devam eder.

Tedavinin tam etkisi 4 hafta içinde elde edilmeye başlanır. Yaklaşık 12 ay sürer. Ardından, her çeyrekte 1 tedavi olmak üzere önerilen bakım terapisi uygulanmalıdır. LINERASE kollajen prosedürü minimal invazivdir ve iyileşme süresi gerektirmez. İşlem çok hassas hastalarda yapılmadan önce, uygun anestetik krem yerel olarak uygulanır. Ancak, ürün anestetik bir madde içerdiğinden, standart bir uygulama değildir. Enjeksiyon yerindeki kızarıklık, işlemden sonra yanma, şişme, kaşınma veya hassasiyet oluşabilir. Yukarıdaki semptomların hepsi herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmez, çünkü işlemden birkaç dakika sonra veya 3-7 gün içinde kendiliğinden kaybolurlar.

ONLINE RANDEVU

Kliniğimizdeki uygulamalar ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi ön görüşme için ücretsiz randevu talep edebilirsiniz.
Adınız
Telefon Numarası
E-mail Adresi
Talep edilen uygulama